Tygodniowy przegląd prasy (Czeladź, 6.12-12.12.2020), poznaj najważniejsze informacje z Czeladzi

Newsroom 360
Newsroom 360
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 6.12 do 12.12.2020
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 6.12 do 12.12.2020 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Czeladzi, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 6.12 a 12.12.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Horoskop dzienny na dziś (13.12). Co mówią gwiazdy? Sprawdź horoskop na niedzielę”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Czeladź od 6.12 do 12.12.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Horoskop dzienny na dziś (13.12). Co mówią gwiazdy? Sprawdź horoskop na niedzielę

Horoskop na dzisiaj (13.12.2020) dla poszczególnych znaków zodiaku przygotowała wróżka Xandra. Jej wieloletnie doświadczenie w czytaniu gwiazd sprawia, że horoskop na dziś ma bardzo wysoki współczynnik sprawdzalności. Aby przygotować horoskop na niedzielę, Xandra korzystała z pradawnej wiedzy, przez wiele tysiącleci ukrywanej przed zwykłymi ludźmi. Dzięki jej zdolnościom, możesz poznać swoje przeznaczenie i dowiedzieć się, jak brzmi twój horoskop na dzisiaj (13.12.2020).

📢 Jarosław Kaczyński ma wyjątkową maseczkę na Covid MEMY Sensacyjne zdjęcie prezesa PiS wyznacza nowy trend?

Zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego w super maseczce zabezpieczającej przed koronawirusem i COVIDem, którym pochwalił się premier Węgier Victor Orban w mediach społecznościowych stało się hitem internetu. Uwagę przykuwa to, w jaki sposób prezes PiS założył maseczkę. Kaczyński uczynił to tak, że maseczka zakrywa mu nie tylko usta i nos, lecz również prawie oczy. Nie umknęło to uwadze opinii publicznej i internautów - "ciemność, widzę ciemność" - brzmią memy. Najlepsze z nich zobaczysz w galerii.

📢 Dom na bagnach i toalety. To jest najlepsza architektura w Śląskiem! Nie wierzycie?

Dom na bagnach, familok, toalety publiczne, pofabryczna hala, lodziarnia. Oto... najlepsza architektura Śląska. Tak, to nie żart, a te projekty naprawdę są niesamowite. Zobaczcie nagrodzone w konkursie SARP budynki regionu. Oto zwyciężcy 26. edycji konkursu Architektura roku woj. śląskiego. Kliknijcie "ZOBACZ GALERIĘ".

Tygodniowa prasówka 6.12-12.12.2020 Czeladź: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Czeladzi. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Horoskop roczny na 2021 dla Koziorożców. Jaką przyszłość przygotowały dla Ciebie gwiazdy?

Sprawdź horoskop na 2021 rok dla Koziorożców. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach dla Ciebie w przyszłym roku. Jakie wydarzenia będą odbywać się w twoim życiu? Zobacz, jakie przepowiednie zostały przygotowane dla twojego znaku zodiaku. Ta wiedza może pomóc Ci zaplanować zbliżający się rok. Warto wiedzieć, jak może potoczyć się życie Koziorożców. Czy czeka na ciebie miłość, sława lub zmiana pracy? Sprawdź, jaka przyszłość czeka na ciebie. Horoskop roczny może rozwiać wiele wątpliwości.

📢 Horoskop na 2021 dla Skorpionów. Jaką przyszłość przygotowały dla Ciebie gwiazdy?

Sprawdź horoskop na 2021 rok dla Skorpionów. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach dla Ciebie w przyszłym roku. Jakie wydarzenia będą odbywać się w twoim życiu? Zobacz, jakie przepowiednie zostały przygotowane dla twojego znaku zodiaku. Ta wiedza może pomóc Ci zaplanować zbliżający się rok. Warto wiedzieć, jak może potoczyć się życie Skorpionów. Czy czeka na ciebie miłość, sława lub zmiana pracy? Sprawdź, jaka przyszłość czeka na ciebie. Horoskop roczny może rozwiać wiele wątpliwości.

📢 Horoskop roczny dla Raków na 2021. Zobacz, jakie przepowiednie zostały zapisane dla Ciebie w gwiazdach

Sprawdź horoskop na 2021 rok dla Raków. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach dla Ciebie w przyszłym roku. Jakie wydarzenia będą odbywać się w twoim życiu? Zobacz, jakie przepowiednie zostały przygotowane dla twojego znaku zodiaku. Ta wiedza może pomóc Ci zaplanować zbliżający się rok. Warto wiedzieć, jak może potoczyć się życie Raków. Czy czeka na ciebie miłość, sława lub zmiana pracy? Sprawdź, jaka przyszłość czeka na ciebie. Horoskop roczny może rozwiać wiele wątpliwości.

📢 Horoskop roczny dla Byków na 2021. Zobacz, jakie przepowiednie zostały zapisane dla Ciebie w gwiazdach

Horoskop roczny na 2021 dla Byków może odkryć wiele kart. Warto sprawdzić, jak może wyglądać przyszłość i co czeka Byków w nadchodzącym roku. Czy będzie to nowa praca, miłość lub fortuna? Zobacz, jak może zmienić się twoje życie. Jaki plan przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Czego możesz się spodziewać już w pierwszych miesiącach 2021 roku? Dowiesz się tego z wielkiego horoskopu rocznego dla Byków

📢 Horoskop roczny dla Baranów na 2021. Zobacz, jakie przepowiednie zostały zapisane dla Ciebie w gwiazdach

Sprawdź horoskop na 2021 rok dla Baranów. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach dla Ciebie w przyszłym roku. Jakie wydarzenia będą odbywać się w twoim życiu? Zobacz, jakie przepowiednie zostały przygotowane dla twojego znaku zodiaku. Ta wiedza może pomóc Ci zaplanować zbliżający się rok. Warto wiedzieć, jak może potoczyć się życie Baranów. Czy czeka na ciebie miłość, sława lub zmiana pracy? Sprawdź, jaka przyszłość czeka na ciebie. Horoskop roczny może rozwiać wiele wątpliwości.

📢 Horoskop roczny na 2021 dla Ryb. Jakie przepowiednie przygotowały dla Ciebie gwiazdy?

Horoskop roczny na 2021 dla Ryb może odkryć wiele kart. Warto sprawdzić, jak może wyglądać przyszłość i co czeka Ryb w nadchodzącym roku. Czy będzie to nowa praca, miłość lub fortuna? Zobacz, jak może zmienić się twoje życie. Jaki plan przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Czego możesz się spodziewać już w pierwszych miesiącach 2021 roku? Dowiesz się tego z wielkiego horoskopu rocznego dla Ryb

📢 Horoskop na 2021 dla Wodników. Jaką przyszłość widzą dla Ciebie gwiazdy?

Horoskop roczny na 2021 dla Wodników może odkryć wiele kart. Warto sprawdzić, jak może wyglądać przyszłość i co czeka Wodników w nadchodzącym roku. Czy będzie to nowa praca, miłość lub fortuna? Zobacz, jak może zmienić się twoje życie. Jaki plan przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Czego możesz się spodziewać już w pierwszych miesiącach 2021 roku? Dowiesz się tego z wielkiego horoskopu rocznego dla Wodników

📢 Jak wyglądały Będzin i Czeladź 20 lat temu? Poznasz te miasta? Zobacz te ZDJĘCIA!

Jak wyglądał Będzin i Czeladź 20 lat temu? To niby nie tak dawno temu... ale jednak, to był całkiem inny świat. Zapraszamy Was w sentymentalna podróż - zobaczcie zdjęcia z archiwum Dziennika Zachodniego. Kliknijcie w "zobacz galerię".

📢 Imperium o. Tadeusza Rydzyka nocą. Lepsze niż starówka! ZOBACZ ZDJĘCIA

Imperium o. Rydzyka w toruńskim Porcie Drzewnym nocą wygląda imponująco. Redemptorysta niedawno otworzył Park Pamięci, a jak mogliśmy zauważyć na miejscu - prace przy tamtejszym Muzeum Pamięć i Tożsamość idą pełną parą. Oszczędności z powodu pandemii i związanego z nią kryzysu próżno szukać w Porcie Drzewnym - całkowicie oświetlony jest Kościół NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła oraz wspomniany Park Pamięci. U ojca Rydzyka jakby kryzysu nie było. Zobaczcie na zdjęciach jak prezentuje się imperium ojca Dyrektora!

📢 Koronawirus nie odpuszcza. W Śląskiem ponad tysiąc nowych zakażeń! Gdzie najwięcej?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 13 110 nowych zakażeniach w Polsce. Najwięcej przypadków odnotowano w woj. mazowieckim (1722), w Śląskiem przybyło 1080 chorych. W raporcie resortu podano również informację o śmierci kolejnych 544 zakażonych osób. Gdzie w Śląskiem jest w tej chwili najwięcej nowych zakażeń? Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź.

📢 Piękne dziewczyny z woj. śląskiego w półfinale Miss Polski 2020. Jest ich aż pięć! Zobacz zdjęcia

Pięć dziewczyn z woj. śląskiego, dostało się do półfinału Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020. W związku z pandemią, półfinalistki zostały wybrane na podstawie przesłanych zdjęć do Biura Miss Polski, według wcześniej przekazanych wytycznych. Kliknij w "zobacz galerię" i przeczytaj więcej, o każdej z tych dziewczyn.

📢 Mieszkanie w Śląskiem? Taniej nie znajdziesz! Sprawdź TOP 15 ofert [GRUDZIEŃ 2020]

Marzysz o kupnie mieszkania, ale masz ograniczony budżet? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najtańszych mieszkań do kupienia w woj. śląskim. Oferty pochodzą z serwisu www.otodom.pl. Kliknij w „zobacz galerię" i sprawdź te oferty.

📢 Najgorzej zbudowane domy na świecie. Nadzór budowlany płakał, jak oglądał

Na widok tych „pomysłowych” rozwiązań nawet doświadczony inżynier złapie się za głowę. Przedstawiamy najgorsze budynki na świecie.

📢 Po szczepieniu zdejmiesz maseczkę i unikniesz kwarantanny. Rząd rozważa różne formy zachęty

Szczepionki na koronawiursa będą w Polsce darmowe i dobrowolne. Rząd podpisał umowy na zakup ponad 45 mln dawek. Problem w tym, że Polacy boja się szczepień i efektów ubocznych. Dlatego rząd przygotowuje zachęty. Jedną z nich ma być uniknięcie kwarantanny po kontakcie z zakażonym koronawirusem. Inną z form zachęty do szczepień ma być brak obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej przez osoby zaszczepione

📢 Szczepionka na koronawirusa nie dla alergików. Wielka Brytania wstrzymała szczepienia tej grupy ludzi

U dwóch pracowników brytyjskiej służby zdrowia zaszczepionych na koronawirusa wystąpiły objawy alergiczne. Dlatego wstrzymano szczepienia tej grupy ludzi.

📢 Miasta i powiaty w woj. śląskim już w zielonej strefie? Tutaj maleje liczba zakażeń

By znaleźć się w strefie zielonej, gdzie obowiązują najmniejsze restrykcje związane z pandemią, średnia dzienna liczba zachorowań z siedmiu dni musi osiągnąć ok. 3, 8 tys. i mniej zachorowań. Patrząc na dane z ostatnich dni, wiele powiatów już wkrótce może zacząć spełniać te wymogi. 27 grudnia rząd ma zdecydować, czy nadal utrzymać cały kraj w czerwonej strefie, którą wprowadzono 24 października.

📢 Ogrzewanie domu i mieszkania – 8 najczęściej popełnianych błędów. Unikaj ich, a obniżysz rachunki

Te błędy popełnia wiele osób – a skutkiem są wychłodzone pomieszczenia i wysokie rachunki. Na szczęście istnieją sposoby, żeby ich uniknąć.

ZOBACZ KONIECZNIE

Podatek od psa

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie