Przegląd tygodnia w Czeladzi, najważniejsze wydarzenia od 4.04 do 10.04.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Czeladzi czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Czeladzi czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Czeladzi, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 4.04 a 10.04.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Woj. śląskie: Statystyki szczepień w miastach i powiatach. Ile osób zostało już zaszczepionych w woj. śląskim? Zobacz gdzie najwięcej”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Czeladź od 4.04 do 10.04.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Woj. śląskie: Statystyki szczepień w miastach i powiatach. Ile osób zostało już zaszczepionych w woj. śląskim? Zobacz gdzie najwięcej

Koronawirus w woj. śląskim. Jakie są dane dot. szczepień? Według danych z 9 kwietnia 2021 w naszym regionie jest 792 tysiące 511 zaszczepionych mieszkańców. W ciągu doby wykonano 31 tysięcy 679 szczepień w całym województwie śląskim. Ile wynosi liczba zaszczepionych w poszczególnych miastach i powiatach województwa śląskiego? Sprawdź! KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ

📢 Zobacz te MEMY! Beka ze Śląska. Z czego śmieją się Internauci w temacie woj. śląskiego? I czy HANYSY potrafią śmiać się z samych siebie?

Najśmieszniejsze MEMY o Śląsku i Ślązakach! Zobaczcie je. Jest coś o godce, zwyczajach, naszych miastach... Czy HANYSY potrafią śmiać się z samych siebie? Oczywiście! Zobaczcie, jak postrzegają Ślązaków w innych regionach kraju. Żarty o Śląsku robią sporą furorę w internecie - zebraliśmy w galerii te najlepsze. Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź.

📢 Tani dom do kupienia w woj. śląskim? Zobacz te oferty z kwietnia 2021! Pochodzą z licytacji komorniczych

TANIE NIERUCHOMOŚCI w Śląskiem. Chcesz kupić dom w woj. śląskim? Sprawdź oferty nieruchomości w woj. śląskim w niższej cenie niż ta, która obowiązuje normalnie na rynku. Licytacje odbywają się praktycznie każdego dnia i to jest niesamowita szansa na własny dach nad głową. Jeżeli więc rozglądasz się za nieruchomością w atrakcyjnej cenie, warto sprawdzić aktualne oferty w naszej galerii.

Tygodniowa prasówka 4.04-10.04.2021 Czeladź: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Czeladzi. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Woj. śląskie: Te miasta są najniebezpieczniejsze w całym regionie! Lista TOP 14. Tutaj miej się na baczności!

NIEBZEPIECZNE MIASTA w woj. śląskim. Tutaj lepiej uważaj! To są najniebezpieczniejsze miasta w regionie - potwierdzają to dane GUS. Stworzyliśmy listę regionów, w których liczba przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu stwierdzonych przez Policję na 1000 mieszkańców jest najwyższa. Kliknij "ZOBACZ GALERIĘ" i poznaj te miasta.

📢 Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Rodzina i przyjaciele żegnają Krzysztofa Krawczyka. Zobacz zdjęcia z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka

W bazylice archikatedralnej w Łodzi trwa pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Zmarł w łódzkim szpitalu 5 kwietnia, w drugi dzień Wielkanocy. Miał 74 lata. ZDJĘCIA Z CEREMONI POŻEGNANIA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA - KLIKNIJ DALEJ...

📢 Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Rodzina i przyjaciele żegnają Krzysztofa Krawczyka. Zobacz zdjęcia z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka

Dzisiaj w Łodzi odbyły się uroczystości pogrzebowe Krzysztofa Krawczyka, jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Zmarł w łódzkim szpitalu 5 kwietnia, w drugi dzień Wielkanocy. Miał 74 lata. ZDJĘCIA Z CEREMONI POŻEGNANIA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA - KLIKNIJ DALEJ...

📢 Koronawirus. W Śląskiem wciąż najgorsza sytuacja! Dużo nowych zakażeń i zgonów. Ile dokładnie w poszczególnych miastach?

Aż 24 856 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 3 686 w woj. śląskim odnotowano w sobotę, 10 kwietnia 2021 roku. Zanotowano również bardzo dużą liczbę zgonów! W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 749 osób, w woj. śląskim - 105. W Śląskiem na kwarantannie przebywa blisko 65 tys. ludzi.

📢 Ważne! Nowe mandaty dla właścicieli psów. Nawet kilkaset złotych kary. Spacer może słono kosztować

Nowe mandaty dla właścicieli psów w 2021 roku. Nowe przepisy wejdą w życie 10 kwietnia. Od tego dnia miłośnicy czworonogów muszą mieć się na baczności, ponieważ policjanci będą karać osoby spacerujące z psami w mieście, jak i właścicieli psów podwórkowych.

📢 COVID-19 w Śląskiem. Gdzie sytuacja jest najtrudniejsza? Sprawdź wskaźnik zakażeń w swoim mieście i powiecie

COVID-19 w Śląskiem. Biorąc pod uwagę 13 miast i powiatów z najwyższym wskaźnikiem nowych zakażeń w Polsce - aż 9 z nich to lokalizacje z woj. śląskiego! Nie bez kozery od kilkunastu dni to właśnie w woj. śląskim jest najwięcej nowych zakażeń. Podczas dni świątecznych te liczby zachorowań bardzo spadły - z uwagi na mniejszą liczbę wykonywanych testów. Od wczoraj jednak rosną.

📢 Gdzie na wycieczkę w woj. śląskim i jego okolicy? Tam dojedziesz w godzinę! Sprawdź TOP 10

TURYSTYKA. Zobaczcie najlepsze miejsca na szybką wycieczkę w w woj. śląskim! Wystarczy jeden ciepły i słoneczny dzień, aby na kilka godzin przenieść się w piękne miejsce. Szkoda siedzieć w mieszkaniu w dzień wolny od pracy. W województwie śląskim nie brakuje miejsc, w których można przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zobaczcie nasze propozycję na wycieczkę. Dojazd nie zajmie wam z serca aglomeracji więcej niż godzinę.

📢 COVID - 19 w Śląskiem. Gdzie śmiertelność jest najwyższa? Sprawdź najnowsze dane z poszczególnych miast

ŚLĄKSIE - śmiertelność na COVID-19. Biorąc pod uwagę ostatnie dwa tygodnie - to największa w Polsce! w przeciągu ostatnich 14 dni, w woj. śląskim zmarło aż 675 osób! Na miejscu drugim jest woj. mazowieckie - z liczbą 666. Ile osób zmarło w poszczególnych miastach w regionie? Gdzie najwięcej a gdzie najmniej?

📢 Otwórz się na pomoc z Miastem Czeladź

📢 Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia. Adam Niedzielski: Wyniki nowych zakażeń są zbyt słabym sygnałem, żeby traktować je optymistycznie

  • Obowiązujące obostrzenia zostaną przedłużone do 18 kwietnia. W przyszłym tygodniu będziemy podejmować dalsze decyzje - przekazał minister zdrowia Adam Niedzielski. Wyraził także nadzieję, ze jeszcze w kwietniu najmłodsi uczniowie szkół podstawowych i podopieczni przedszkoli wrócą do nauczania stacjonarnego lub hybrydowego.

📢 COVID-19 w woj. śląskim. Jest więcej zakażeń! Dużo zgonów! A jak sytuacja w twoim mieście? Sprawdź!

14 910 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 863 w woj. śląskim odnotowano we środę, 7 kwietnia 2021 roku. W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 638 osób, w woj. śląskim - 105.

📢 Naukowcy: wielka nadzieja w heparynie. Przeciwzakrzepowy lek stanie do walki z koronawirusem

Przeciwzakrzepowy lek heparyna ma ogromny potencjał w walce z koronawirusem, twierdza naukowcy.

📢 Masz te objawy? Grozi ci ciężki przebieg COVID-19. Sprawdź, co może oznaczać, że koronawirus zaatakował układ nerwowy

SARS-CoV-2 jest z nami już od ponad roku i coraz więcej wiemy o tym wirusie oraz wywoływanej przez niego chorobie COVID-19. Koronawirus u zakażonych nim osób może wywoływać szereg objawów, a niektóre z nich mogą zwiastować ciężki przebieg choroby. Sprawdź, co powinno wzbudzić twoją czujność!

📢 "Skąd mają państwo mój numer?" Tak pozbędziesz się nękających telemarketerów. Kary i usunięcie numeru z bazy danych - poradnik

Każdego dnia odbieramy kilka telefonów od telemarketerów. Osoba po drugiej stronie chce przedstawić nam ofertę handlową, a następnie zaoferować sprzedaż usług lub produktów. Może to być frustrujące, szczególnie że telefony te wykonywane są do nas w trakcie naszej pracy. Jak skutecznie walczyć z telemarketingiem? Czy to w ogóle możliwe? Jakie kary mogą grozić telemarketerom? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i sprawdź, co na ten temat mówi UOKiK. Chcesz pozbyć się nękających telefonów? Zatem dobrze trafiłeś.

📢 Tak miasta woj. śląskiego wystroiły się na Wielkanoc! Zobaczcie zdjęcia dekoracji

Wielkanoc 2021. Tegoroczna Wielkanoc, choć zupełnie inna niż dwa lata temu, nadal potrafi zachwycić. W dużych i mniejszych miastach i miasteczkach, na rynkach oraz placach ustawiono świąteczno-wiosenne dekoracje. Niektórym towarzyszą nawet jarmarki. Zobaczcie w naszej galerii jak wystroiły się na Wielkanoc miasta z naszego regionu!

📢 Koronawirus w woj. śląskim. 3839 zakażeń w Wielkanoc. Gdzie najwięcej? Zobacz ile w Twoim mieście

Koronawirus w woj. śląskim. Jakie są statystyki w Wielkanoc? Zakażeń dalej przybywa w bardzo szybkim tempie. Pandemia szerzy się w rodzinach. Najwięcej przypadków w Wielkanoc 4 kwietnia 2021 w całej Polsce zanotowano w woj. śląskim - 3839 osób zakażonych. Ogółem w Polsce 22 947 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało także o śmierci 204 osób.

📢 Wielkanoc 2021: Jak poświęcić pokarmy w domu na śniadanie wielkanocne? Święconka w 2021 roku jest wyjątkowa

Wielkanoc 2021. Jak poświęcić pokarmy samemu w domu? Święcenie pokarmów powinno się odbyć przed śniadaniem wielkanocnym. Tradycyjnie pokarmy święci się w Wielką Sobotę w kościele. W tym roku ze względu na pandemię będzie znowu inaczej niż tradycyjnie. Święcenie powinno się odbyć w niedzielę. Nie oznacza to jednak, że ma zabraknąć na święta święconki w naszych domach. Duchowni zachęcają do samodzielnego pobłogosławienia pokarmów u siebie w domu. Jak to zrobić? O tym powinniśmy pamiętać przygotowując święconkę.

ZOBACZ KONIECZNIE

Szkoła

Sztuczna inteligencja “nie radzi” sobie z hejtem?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie