Przegląd prasy z kwietnia 2021 w Czeladzi, najważniejsze informacje miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Pora na przegląd kwietnia 2021? Z nami miesięczną prasówkę z Czeladzi nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd kwietnia 2021? Z nami miesięczną prasówkę z Czeladzi nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w kwietniu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Czeladzi najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Jak mieszka Katarzyna Dowbor, gwiazda programu Nasz Nowy Dom? Ile domów wybudowała? Jesteśmy z wizytą u Katarzyny Dowbor! 1.05.2021”?

Przegląd kwietnia 2021 w Czeladzi: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z kwietnia 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Jak mieszka Katarzyna Dowbor, gwiazda programu Nasz Nowy Dom? Ile domów wybudowała? Jesteśmy z wizytą u Katarzyny Dowbor! 1.05.2021

Jak mieszka Katarzyna Dowbor, gwiazda programu Nasz Nowy Dom? Ile domów wybudowała? Jesteśmy z wizytą u Katarzyny Dowbor! Katarzyna Dowbor pomogła setkom rodzin w programie „Nasz nowy dom”. Dzięki niej rozpoczęli nowe życie. Wiele osób zastanawia się jak sama mieszka pani Katarzyna. Niedawno na Instagramie pokazała swój dom...

📢 Na co skarżą się zaszczepieni pacjenci w woj. śląskim? Zobacz najczęstsze skutki uboczne szczepień. Zebraliśmy DANE!

PANDEMIA. Na 1 mln 213 tys. 068 zaszczepionych przeciw COVID-19 mieszkańców woj. śląskiego skutki uboczne iniekcji zgłosiły 844 osoby. W całej Polsce do tej pory odnotowano ponad 6 899 niepożądanych odczynów poszczepiennych. Zdecydowana większość ma szczęśliwie charakter łagodny. Sprawdziliśmy, jakie dolegliwości zgłaszają zaszczepieni. Z uwzględnieniem także tych najpoważniejszych.

📢 Koronawirus. Śląskie wciąż z największą liczbą nowych zakażeń! Sporo też zgonów. Ile jest zachorowań w twoim mieście?

8 427 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 328 w woj. śląskim odnotowano w czwartek, 29 kwietnia 2021 roku W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 541 osób, w woj. śląskim - 69. Woj. śląskie jest na pierwszym miejscu w Polsce zarówno pod względem nowych zakażeń.

Prasówka kwiecień Czeladź: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w kwietniu uwagę czytelniczek i czytelników z Czeladzi. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Koronawirus - w Śląskiem wciąż najwięcej zgonów i nowych zakażeń. Gdzie dokładnie? Sprawdź swoje miasto

5 709 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 817 w woj. śląskim odnotowano we wtorek, 27 kwietnia 2021 roku W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 460 osób, w woj. śląskim - 76. Woj. śląskie jest na pierwszym miejscu w Polsce zarówno pod względem nowych zakażeń, jak i przypadków śmiertelnych!

📢 Koronawirus - w Śląskiem wciąż najwięcej nowych zakażeń. Gdzie dokładnie? Sprawdź swoje miasto

3 451 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 565 w woj. śląskim odnotowano w poniedziałek, 26 kwietnia 2021 roku. W całym kraju na CoViD-19 zmarły 22 osoby, w woj. śląskim - 0. W poniedziałki zazwyczaj liczba podawanych zakażeń jest znacznie niższa niż w tygodniu - a wynika to z mniejszej ilości testów wykonanych w weekend.

📢 Woj. śląskie. Koronawirus. Znowu dużo zgonów. Dziś 9505 nowych zakażeń w Polsce, w Śląskiem 1555 m.in. w Katowicach, Sosnowcu i Częstochowie

COVID-19 w woj. śląskim. W sobotę 24 kwietnia wykryto 9505 nowych zakażeń koronawirusem w kraju. Po raz kolejny wiele nowych przypadków pojawiło się w województwie śląskim, najwięcej w kraju. Jest ich dokładnie 1555. W woj. mazowieckim odnotowano 1237 przypadków, a w woj. wielkopolskim 962. Duża jest wciąż liczba zgonów. Wynosi 513.

📢 Nowe leki wycofane z aptek. Główny Inspektorat Farmaceutyczny podaje listę wycofanych leków KWIECIEŃ 2021

UWAGA! Nowe leki wycofane przez GIF. Sprawdź, czy masz te leki w swojej apteczce? W żadnym przypadku ich nie używaj, bo mogą być groźne dla zdrowia i życia. Dowodem jest decyzja Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego, który nakazał wycofać je ze sprzedaży w aptekach. Sprawdź listę wycofanych leków z aptek w całej Polsce przez GIF. Zajrzyj do swojej apteczki i dobrze sprawdź, czy nie posiadasz tych medykamentów. Ich zażywanie może być niebezpieczne. Lista GIF, prezentuje powody, dla których leki zostały wycofane z obrotu w aptekach w całej Polsce. Nie spełniały norm nałożonych przez GIF, dlatego tych leków nie kupisz już w aptece.

📢 Koronawirus: W Śląskiem znów najwięcej zgonów i nowych zakażeń! Ile w Twoim mieście?

10 858 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 736 w woj. śląskim odnotowano w piątek, 23 kwietnia 2021 roku W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 539 osób, w woj. śląskim - 106. Woj. śląskie jest na pierwszym miejscu w Polsce zarówno pod względem nowych zakażeń, jak i przypadków śmiertelnych!

📢 To ONI wyróżnili się w roku 2020 w pow. będzińskim. Poznaj kandydatów do OSOBOWOŚCI ROKU! Głosowanie już ruszyło

PLEBISCYT: Osobowość Roku 2020 - powiat będziński. W nowym plebiscycie Dziennika Zachodniego i portalu naszemiasto.pl zostały również docenione osoby z pow. będzińskiego. Te postacie wyróżniły się w minionym – bardzo trudnym z powodu pandemii – roku przede wszystkim działalnością pełną zaangażowania, pasji i chęci niesienia innym pomocy. Wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach. Zobacz kto jest nominowany z pow. będzińskiego!

📢 Jest PIĘKNIE - wiosna w ZAGŁĘBIU! Zobacz nowe zdjęcia z powietrza: Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej i Czeladzi

ZDJĘCIA. Zobacz jak cudownie wyglądają Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin i Czeladź z powietrza! Zdjęcia wykonano w kwietniu tego roku. Kliknij w galerię.

📢 Śmiertelność na COVID-19 w woj. śląskim - wciąż najwyższa. Gdzie zmarło najwięcej osób? Zobacz najnowsze dane z miast i powiatów

PANDEMIA. Ministerstwo Zdrowia przekazało dziś informację o kolejnych nowych zakażeniach w Polsce - ich ilość zdaje się być z dnia na dzień nieco niższa, niestety inaczej sprawa wygląda ze śmiertelnością - ta wciąż jest bardzo wysoka. W całym kraju na CoViD-19 zmarło w ciągu ostatniej doby (19.04) aż 601 osób, w woj. śląskim - 127. Woj. śląskie jest na pierwszym miejscu w Polsce zarówno pod względem nowych zakażeń, jak i przypadków śmiertelnych!

📢 Koronawirus w Śląskiem Bardzo dużo zgonów i sporo nowych zakażeń - najwięcej w Polsce! Jak sytuacja w Twoim mieście?

13 926 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 2 573 w woj. śląskim odnotowano w środę, 21 kwietnia 2021 roku W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 740 osób, w woj. śląskim - 126. Woj. śląskie jest na pierwszym miejscu w Polsce zarówno pod względem nowych zakażeń, jak i przypadków śmiertelnych!

📢 Chcesz kupić dom w woj. śląskim? Sprawdź licytacje komornicze. Tutaj znajdziesz domy w atrakcyjnych cenach! Oferty z kwietnia 2021

MIESZKANIE. Zobacz oferty nieruchomości w woj. śląskim w niższej cenie niż ta, która obowiązuje normalnie na rynku. Licytacje odbywają się praktycznie każdego dnia i to jest niesamowita szansa na własny dach nad głową. Jeżeli więc rozglądasz się za nieruchomością w atrakcyjnej cenie, warto sprawdzić aktualne oferty w naszej galerii.

📢 Koronawirus - w Śląskiem wciąż najwięcej nowych zakażeń. Gdzie dokładnie? Sprawdź swoje miasto

7 283 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 171 w woj. śląskim odnotowano w poniedziałek, 19 kwietnia 2021 roku. W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 101 osób, w woj. śląskim - 14. W poniedziałki zazwyczaj liczba podawanych zakażeń jest znacznie niższa niż w tygodniu - a wynika to z mniejszej ilości testów wykonanych w weekend.

📢 W tych miastach w Śląskiem przybywa najwięcej zakażeń koronawirusem! Tutaj sytuacja jest najgorsza

Koronawirus. W minionym tygodniu największy wzrost liczby zakażeń wirusem COVID-19 odnotowano w województwie śląskim. Każdego dnia średnio 2579. Gdzie przybyło najwięcej nowych przypadków wirusa SARS-CoV-2? Zebraliśmy dane w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców. Sprawdziliśmy również, gdzie pojawiają się ogniska koronawirusa.

📢 COVID-19 w woj. śląskim. Zobacz, gdzie sytuacja jest najgorsza! Sprawdź wskaźnik zakażeń w swoim mieście i powiecie

COVID-19 w Śląskiem. Biorąc pod uwagę 10 miast i powiatów z najwyższym wskaźnikiem nowych zakażeń w Polsce - aż 5 z nich to lokalizacje z woj. śląskiego! Nie bez kozery od wielu już dni, to właśnie w woj. śląskim jest najwięcej nowych zakażeń.

📢 Pamiętacie jeszcze? Tak wyglądała policja 15-20 lat temu w woj. śląskim. Super radiowozy, maszyny do pisania, telefony...

Patrol na poboczu szosy przy polonezie z wycelowanym radarem, wąsaty policjant stuka w maszynę do pisania, za nim - stacjonarny telefon, paprotka, umywalka, leciwy komputer. Zakład, że to właśnie kojarzy Wam się z policją sprzed 15 -20 lat? Zobaczcie na zdjęciach, czy słusznie. Oto sprzęt, jakim dysponowali policjanci na Śląsku i w Zagłębiu w latach 2001 - 2006. Dziś aż włos się jeży na głowie, jak musieli pracować na początku XXI wieku. Pomyślcie o tym, gdy na Roździeńskiego zatrzyma Was biały Stinger, a dzielnicowy poda Wam swój numer telefonu komórkowego.

📢 Gdzie musisz uważać? Sprawdź, które miasta w Śląskiem są najniebezpieczniejsze - Lista TOP 14. Takie są FAKTY!

POLICJA. To są najniebezpieczniejsze miasta w regionie - potwierdzają to dane GUS. Stworzyliśmy listę regionów, w których liczba przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu stwierdzonych przez Policję na 1000 mieszkańców jest najwyższa. Kliknij "ZOBACZ GALERIĘ" i poznaj te miasta.

📢 Szczepienia przeciw COVID-19 w Śląskiem. Ile osób zostało już zaszczepionych w poszczególnych miastach? Gdzie najwięcej?

PANDEMIA. Jakie są dane dot. szczepień w woj. śląskim? Według danych z 9 kwietnia 2021 w naszym regionie jest 792 tysiące 511 zaszczepionych mieszkańców. W ciągu doby wykonano 31 tysięcy 679 szczepień w całym województwie śląskim. Ile wynosi liczba zaszczepionych w poszczególnych miastach i powiatach województwa śląskiego? Sprawdź! KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ

📢 Wojsko sprzedaje swój sprzęt, samochody a nawet autobusy! Zobacz najnowszy przetarg Agencji Mienia Wojskowego

PRZETARG. Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje autobusy, ciężarówki, osobówki i samochody transportowe. W ofercie oddziału AMW z Poznania znalazły się także szlifierki, spawarki, agregaty prądotwórcze i elektronarzędzia ogrodowe. Z listą przedmiotów wystawionych na licytacje można zapoznać się w galerii zdjęć.

ZOBACZ KONIECZNIE

Szkoła

Sztuczna inteligencja “nie radzi” sobie z hejtem?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie