Oferta pracy dla piekarza, piecowego, ciastkowego. Sprawdź

sauer
Oferta pracy dla piekarza, piecowego, ciastkowego. Sprawdź! Prezentujemy Wam ofertę pracy przygotowaną przez Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie. Kto ma szansę na znalezienie pracy w swoim zawodzie jeszcze w tym roku?

Oferta pracy dla piekarza, piecowego, ciastkowego w Sieiwerzu

Identyfikator oferty: StPr/13/1689
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Data aktualizacji oferty w CBOP 2013-12-02
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-12-02
Oferta ważna do: 2013-12-30

Nazwa firmy: PIEKARNICTWO WOLSCY S.C.
Adres: Kielecka 64/a, 42-470 Siewierz , Polska
Nr telefonu: 674-18-76
Branża: Produkcja pieczywa

Nazwa stanowiska pracy: Piekarz Piecowy lub Ciastowy
Zakres obowiązków: praca na samodzielnym stanowisku
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania

Zawód - doświadczenie zawodowe: Piekarz* -
Inne wymagania: komunikatywność, pracowitość, praca samodzielna
Umiejętności i uprawnienia: umiejętności zgodne z wykonywanym zawodem, doświadczenie w zawodzie

Warunki płacy i pracy
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 2700.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Kielecka 64/a
Nr telefonu: 326741876
Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne kontakt tel. 326741876 785511976

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kto musi dopłacić do podatków?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!