Mikołaj w OBI! Gwiazda betlejemska za 1 grosz przy zakupach za minimum 150 zł i mnóstwo atrakcji dla dzieci 6 - 7 grudnia.

Artykuł sponsorowany
Ho, ho, ho! Słyszycie? To Mikołaj zawitał do OBI! Już w piątek i sobotę 6 i 7 grudnia, w marketach OBI w Dąbrowie Górniczej i Czeladzi specjalna, mikołajkowa promocja i atrakcje dla tych małych i tych dużych.

Każda osoba, która w tych dniach zrobi zakupy na kwotę min. 150zł, dostanie piękną gwiazdę betlejemską już za jeden grosz. Na milusińskich, w godzinach popołudniowych 6 grudnia i w godzinach 11-19 7 grudnia, czekać będzie Święty Mikołaj, który przygotował, wraz ze swoimi pomocnikami, mnóstwo niespodzianek dla wszystkich dzieci. Jakie niespodzianki ? Przekonajcie się sami. Szczegółowy plan atrakcji mikołajkowych oraz obecności Mikołaja dostępny jest w marketach OBI w Dąbrowie Górniczej i Czeladzi.

Gwiazda betlejemska, czyli inaczej poinsecja, to jeden z symboli Świąt Bożego Narodzenia, który przez ten wyjątkowy czas będzie stanowić piękną ozdobę naszego mieszkania. Rośliny te nie są wymagające w pielęgnacji, i odpowiednio traktowane będą cieszyć oko przez długie lata. Aby odebrać poinsecję za jeden grosz, należy w dniach 6 -7 grudnia zrobić zakupy za kwotę min. 150zł. Akcja mikołajkowa obowiązuje w marketach OBI w Dąbrowie Górniczej przy Centrum Handlowym Pogoria oraz w markecie OBI w Czeladzi w Centrum Handlowym M1. Gwiazdy betlejemskie wydawane będą do wyczerpania zapasów.

Promocje nie łączą się. Więcej informacji na temat akcji promocyjnej można uzyskać w punkcie obsługi klienta w marketach OBI w Dąbrowie Górniczej i Czeladzi.

Dodaj ogłoszenie