Doda zagra dla chorych dzieci

AD
Koncert Dody na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci odbędzie się w czwartek 15 lipca w Centrum Handlowym M1 w Czeladzi. Piosenkarka zapowiedziała, że nie będzie szczędziła wysiłków i pieniędzy na spełnianie marzeń chorych dzieci z Czeladzi i okolic. Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy, że podczas jej koncertu w Czeladzi pojawi się na scenie rumak, różowi rycerze i ogromny telebim ledowy. Koncert poprowadzi Agata Młynarska. Początek o 18.30. Wstęp bezpłatny.

Organizatorami koncertu są Fundacja Dziecięca Fantazja oraz CH M1 w Czeladzi. Fundacja zajmuje się właśnie spełnianiem marzeń nieuleczalnie chorych dzieci. Organizacja letnich koncertów jest jednym ze sposobów zdobywania funduszy na urzeczywistnianie marzeń chorych dzieci. W ciągu sześciu lat działalności fundacja spełniła już ponad 1500 marzeń. Podczas tegorocznego koncertu w Czeladzi Fundacja Dziecięca Fantazja chce spełnić marzenia m.in. 
10-letniego Jacka cierpiącego na mukowiscydozę marzącego o nowym telewizorze i konsoli do gier, 13-letniego Michała z zanikiem mięśni marzącego o Playstation 3, 18-letniej Joanny cierpiącej na guz móżdżka marzącej o profesjonalnym aparacie Nikon i fotelu ogrodowym i wiele innych. Także Doda spełni marzenie 17-Daniela, cierpiącego na mukowiscydozę, który marzy o tym aby spotkać się z nią za kulisami po koncercie i mieć z nią wspólne zdjęcie.

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie