Media Expert w Mikołowie: nowe miejsca pracy

BS
Media Expert w Mikołowie. Wkrótce otwarcie nowego sklepu przy ul. Pszczyńskiej. Pracownicy poszukiwani!

Media Expert w Mikołowie
Jakich osób potrzebują w nowym sklepie?

WYMAGANIA: zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM,doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze klienta, chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej, umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność radzenia sobie ze stresem, niekaralność

ZADANIA:kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy, realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie, fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu, dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu, pomoc klientom w załadunku towaru

Pracodawca oferuje umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń.

Chętni muszą wypełnić formularz, dostępny TUTAJ

od 7 lat
Wideo

Pensja minimalna 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!