Będzin: Pił i prowadził. Funkcjonariusze zatrzymali w nocy kompletnie pijanego kierowcę, który na ulicy Żeromskiego w Będzinie uderzył w inny, prawidłowo jadący samochód, a następnie uciekł z miejsca kolizji drogowej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Będzin: Pił i prowadził. Do zdarzenia doszło kilka minut po północy w Będzinie przy ulicy Żeromskiego. Jadący nissanem primerą 45-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej w pewnym momencie zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając w prawidłowo jadące aveo. Na szczęście w wyniku uderzenia kierujący chevroletem 56-letni sosnowiczanin nie odniósł obrażeń.

Kierowca nissana nie zatrzymał się na miejscu kolizji i zaczął uciekać w kierunku centrum miasta. Po kilku minutach jego dalszą jazdę zakończył policyjny patrol na ulicy Małobądzkiej.

Będzin: Pił i prowadził. Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu, ponadto miał on problemy z wysławianiem się i utrzymaniem równowagi. 45-latek odmówił badania na zawartość alkoholu w organizmie, w związku z czym pobrana została od niego krew do dalszego badania. Ponadto w trakcie sprawdzania drogowych "osiągnięć" kierowcy policjanci ustalili, że do lipca 2014 roku obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz prokurator, grozi mu nawet 3 lata więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!